poniedziałek, 23 maja 2011

Justyna Kanicka zaginęła 13 stycznia 2006 r. Proszę przeczytaj jej historie

JUSTYNA KANICKA ZAGINĘŁA 13 STYCZNIA 2006 R


MA DZIŚ 28 LAT


156 cm


kolor oczu: piwneJustyna (dziś 27 lat) zaginęła 13 stycznia 2006 roku. Wyszła z domu do szkoły. I dotychczas nie wróciła. Wszystko wskazuje, że dziewczyna została porwana, albo brutalnie zamordowana! Pomóżmy rodzinie Kanickich z Kamienia Pomorskiego, odkryć co stało się z ich bliską! Bo jesteśmy niemal pewni, że w Kamieniu i okolicach jest wiele osób, które mogłyby powiedzieć wiele o jej tajemniczym zaginięciu!
Justyna pracowała w jednym z lokalnych banków. Mieszkała razem z rodzicami. Studiowała wieczorowo w Szczecinie. To była bardzo miła i serdeczna osoba - opowiada nam jej koleżanka Marta. Nieco zamknięta w sobie, ale bardzo uczynna i przewidywalna - dodaje wpatrując się w zdjęcie zaginionej przyjaciółki. Parę miesięcy przez zaginięciem dziewczyna poznała Rafała S. (dziś 28 lat). Chłopak żył w nieformalnym związku z inna kobietą, co nie przeszkadzało mu spotykać się z Justyną, która według jej znajomych- przeraźliwie się w nim zadurzyła. Gdy 13 stycznia wychodziła wieczorem z domu i się jak zawsze zdawkowo żegnała z najbliższymi, nikomu nawet przez myśl nie przyszło, że już nigdy nie wróci do domu.
Jak się później okazało, razem z Justyną zginęło kilkanaście tysięcy złotych z banku, w którym dziewczyna pracowała. Co ciekawe - nie zginęły wszystkie pieniądze - a tylko mała ich część.
Zdesperowana rodzina zaginionej przez ostatnie lata zrobiła wszystko co mogła, żeby odnaleźć Justynę! - Złożyliśmy zawiadomienie o zaginięciu córki na policję. Szukaliśmy ją na własną rękę! Zatrudniliśmy nawet detektywa Rutkowskiego. W końcu zaczęliśmy szukać pomocy nawet u jasnowidzów - opowiada ze łzami w oczach Pani Marianna, która na poszukiwanie córki wydała wszystkie swoje oszczędności. Niestety- wszystko na nic.
Co stało się z Justyną? Czy żyje? Czy tak jak zobaczył w swojej wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski - została zamordowana tępym narzędziem, a jej zwłoki zostały utopione w Odrze? 
- Zainteresowani wiedzą, że z zaginięciem Justyny ma wiele wspólnego jej były chłopak – Rafał - opowiada nam jedna ze znajomych zaginionej dziewczyny. Niektórzy twierdzą, że to on ją zamordował, po tym jak chciała z nim zerwać , bo traktował ją jako źródło pieniędzy. 
- Bardzo wszystkich proszę - jeżeli wiecie coś o losie mojej córki poinformujcie mnie o tym!- mówi matka. 
Osoby , które posiadają jakiekolwiek informacji na temat tajemniczego zaginięcia Justyny Kanickiej proszone są o kontakt z rodziną (telefon: 724-637-659) lub fundacja Itaka bądź policją lub administracją bloga


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.