niedziela, 15 maja 2011

Zaginął Tomasz S w Warszawie 29 kwietnia br-ODNALEZIONY

W dniu 29 kwietnia 2011 r. w Warszawie zaginął Tomasz S Wyszedł z domu na mecz z Widzewem Łódź, ale na niego nie dotarł. Nie kontaktował się z przyjaciółmi, kolegami ani rodziną. Ma 31 lat, 182 cm wzrostu i niebieskie oczy. Znaki szczególne: tatuaż na lewym ramieniu w kształcie twarzy czarownicy trzymającej dwie karty (asy). W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, krótkie niebieskie dżinsowe spodnie i białe buty przed kostkę.
Ktokolwiek widział Tomasza S lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Informatorom gwarantujemy dyskrecję.

FUNDACJA ITAKA1 komentarz:

  1. http://legionisci.com/news/52621_Pogrzeb_Tomasza_Smolinskiego_Spiewaka.html:
    "W piątek, 5 kwietnia, o godz. 12:15 na Powązkach Wojskowych odbędzie się pogrzeb zaangażowanego kibica Legii Warszawa, Tomasza Smolińskiego – "Śpiewaka". Nabożeństwo zostanie odprawione w kościele św. Jozafata, ul. Powązkowska 90, wejście od ul. Waldorfa. Tomasz pozostanie w pamięci wielu przyjaciół i kibiców Legii."

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.