czwartek, 17 stycznia 2013

Co się stało z 42-letnią Marzeną -ODNALEZIONA

Z przykrością zawiadamiamy, że odnaleziono ciało Marzeny Słomczykowskiej z Dobronia, która zaginęła 11 stycznia. Ze wstępnych informacji wynika, że kobieta popełniła samobójstwo podcinając sobie żyły. Zwłoki odnaleziono obok torów kolejowych w Kolumnie, około 6 km od miejsca zaginięcia [*]

Po kilkudniowych poszukiwaniach kobiety, która zaginęła w piątek wieczorem, jeszcze raz sprawdzano Dobroń i okolice. Zwłaszcza osiedle i zarośla przy szkole podstawowej, gdzie ostatni raz widziano S Daremnie. Wtedy rodzina zaginionej poprosiła o pomoc jasnowidza. Miał on wskazać las koło Markówki. Przyjechało 59 strażaków i 20 policjantów z psami tropiącymi. Przez las poszła gęsta tyraliera. Dwie godziny później poszukiwania przerwano. Psy nie podjęły tropu. Nie znaleziono niczego, co wskazywałoby, że zaginiona (lub jej ciało) tam była.
Jak się dowiedzieliśmy, jest kilka wersji zaginięcia. Marzena S mogła wyjechać z Dobronia „okazją”. Kolejarze nie widzieli jej na przystanku PKP w Dobroniu. Kierowcy autobusów PKS też nie przypominają sobie, by kobieta, której fotografię im pokazano, jechała wieczornym kursem. Nikt nie widział Słomczykowskiej także w podmiejskich autobusach na trasie wiodącej przez Dobroń.
Mało prawdopodobna jest wersja, by dobronianka ukryła się gdzieś w pobliżu domu. Musiałaby znaleźć ciepłe schronienie (kilka kolejnych nocy i dni było mroźnych), mieć jedzenie i wodę.
Pod uwagę brana jest także najgorsza wersja – samobójstwo.
Poszukiwania Marzeny Słomczykowskiej są prowadzone w całym kraju.

Rysopis zaginionej: wzrost - około 170 cm, waga - 69 kg, włosy do ramion, proste blond, oczy jasne.
Ubrana była w brązową, puchową, zimową kurtkę z napisem ZARA, czarne dresowe spodnie, szare półbuty, czarną czapkę wełnianą z cekinowym wzorem, pomarańczowy szalik.
Znaki szczególne: na plecach na odcinku lędźwiowym ma tatuaż.
Kto widział Marzenę S lub wie, gdzie może być, proszony jest o skontaktowanie się z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach przy  ul. Żeromskiego 18, tel. 42 22 53 300, 42 22 53 315 lub z najbliższą jednostką policji - tel. 997 lub 112.

http://www.zyciepabianic.pl/wydarzenia/miasto/krotko/jasnowidz-jej-nie-znalazl.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.