środa, 10 kwietnia 2013

Zaginął w Warszawie Michał S-ODNALEZIONY

ODNALEZIONY

W nocy z 3/4 kwietnia 2013 w okolicach godz 1 zaginął nasz przyjaciel,kolega 23 letni Michał S.. ostatni raz był widziany nie daleko miejsca zamieszkania na Warszawskim Mokotowie przy Alei Niepodległości(okolice Pól Mokotowskich) i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 25-30 lat, sylwetka szczupła, waga ok. 70 kg,wzrost 177 cm, oczy piwne, włosy krótkie, proste, ciemny blond, twarz owalna, nos średni prosty.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną czapkę wełnianą z napisem „sport”, kurtkę ze śliskiego materiału w kolorze ciemno szarym z kapturem zapinaną na suwak, czarną bluzkę z krótkim rękawem, spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty halówki sznurowane w kolorze czarnym firmy „Kipsta”.


Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu Michała lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat, prosimy o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II pod nr tel. (22)603-11-28,(22)603-11-2 7, (22)603-11-55 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mokotow@policja.waw.pl lub kontakt@stowarzyszeniebezsladu.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.