wtorek, 9 lipca 2013

Iwona Wieczorek- być może widziano ją w Paryżu-wydarzenie na 3 rocznicę

Opowiemy tak w skrócie o tym o czym pisaliśmy ostatnio: o zagranicznym spotkaniu ze świadkiem.
Osoba z naszego Stowarzyszenia pojechała do Francji( przypadkiem miała być w Paryżu), aby spotkać się z osobą, która być może widziała w tamtejszej restauracji zaginioną przed trzema laty Iwonę Wieczorek. Należało pomóc zabezpieczyć monitoring. Kolejny raz odkryliśmy jak nieudolna w swoich działaniach jest polska policja. W polskiej ambasadzie złożyliśmy zawiadomienie, rozdaliśmy plakaty. Teraz wraz z panią Iwoną Kindą czekamy na efekty-polska policja musi wystąpić do francuskiej z prośbą o sprawdzenie monitoringu.

W trzecią rocznicę tj. 13 lipca odbędzie się również wydarzenie przypominające o zaginięciu Iwony Wieczorek a także o innych zaginionych. Wysłaliśmy do Gdańska w tym celu 500 sztuk ulotek.Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w wydarzenie a szczególnie pani Oli, panu Januszowi i panu Staszkowi- dzięki takim ludziom warto pomagać!


Iwona Wieczorek zaginęła 17 lipca 2010 roku w Sopocie. Miała wtedy 19 lat. Do dziś nie natrafiono na żaden ślad, który mógłby przyczynić się do odnalezienia dziewczyny. 

13 lipca użytkownicy forum gp24 oraz zainteresowani tematem zaginięć organizują wydarzenie poświęcone zaginięciu Iwony Wieczorek oraz innych zaginionych. Temu dniu patronują: Fundacja Itaka oraz Stowarzyszenie Bez Śladu-organizacje zajmujące się na co dzień poszukiwaniem ludzi zaginionych. 

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu i rozpropagowaniu naszej idei.

Miejsce: Plac Przyjaciół Sopotu- Sopot

Godzina: 13.00

https://www.facebook.com/events/550910891632784/?context=create

1 komentarz:

  1. Mimo upływu czasu coraz to bardziej ta sprawa wydaje się być dziwnie zagmatwana ?
    Dzięki, że propagujecie tą ideę i temat zaginięć ludzi bez śladu taki otwarty i oficjalny już.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.