środa, 1 czerwca 2011

Gdzie jest Dawid P? ODNALEZIONY

DAWID PZAGINĄŁ 9 MAJA 2011R W POZNANIU
Aktualny wiek 27 lat
Data zaginięcia 09.05.2011 r.
Wiek w dniu zaginięcia 27 lat
Wzrost 170 cm
Kolor oczu szare (małe, ciasno osadzone)
Znaki szcególne : krępa budowa ciała lekko misiowata
Ostatnie miejsce pobytu: PoznańDawid zaginął w dniu 9-go maja b. r. w Poznaniu. Przed południem tego dnia był z dziadkiem w szpitalu u chorej babci. Rozstali się koło szpitala im. Strusia w Poznaniu, na ulicy Szwajcarskiej. Od tamtego momentu jego telefon jest wyłączony, a jedynym znakiem, że Dawid żyje jest sms pożegnalny napisany z internetu mówiący o tym, że nie wiedział już co może zrobić ze swoimi problemami i po prostu stał się bezdomną osobą bez niczego. . . sms ten zosał wysłany 11 maja b. r. do jego dziewczyny od tamtego czasu nie ma żadnego znaku życia od Dawida.


OSTATNIA INFORMACJA MOŻE ŚWIADCZYĆ, ŻE DAWID PRZEBYWAŁ NA TERENIE SOPOTU!!!


źródło: STOWARZYSZENIE ROZA


KTOKOLWIEK MÓGŁBY SIĘ PRZYCZYNIĆ DO ODNALEZIENIA DAWIDA PROSZONY JEST O KONTAKT ZE STOWARZYSZENIEM ROZA, LUB POPRZEZ MAILA DO MNIE


Dawid znając życie, googlujesz swoje imię i nazwisko sprawdzając informacje. Może natkniesz się na mojego bloga. Jesteśmy prawie w jednym wieku. Coś co przyczyniło się do Twojego zaginięcia nie jest warte łez i zmartwienia Twoich najbliższych. Wiem, że gadki o tym, że każdy problem da się rozwiązać znasz na pamięć. Może teraz wstydzisz się poprostu wrócić. Uwierz mi jednak- Twój powrót byłby najpiękniejszym prezentem. A życie jest trudne, nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. Mając przy sobie dziewczynę, bliskich dasz radę pokonać wszystko. Nie ma sytuacji bez wyjścia, choć, wiem to banał.
Chłopaku jeśli to czytasz, daj znać rodzinie, że żyjesz. 


DAWID WYBRAŁ ŻYCIE Z DALEKO OD RODZINY. CHCE JE ZACZĄĆ OD NOWA. NAJWAŻNIEJSZE ŻE ŻYJE.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.