niedziela, 26 czerwca 2011

UWAGA Zaginęła Katarzyna K- ODNALEZIONA

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA!!!   

Katarzyna nie żyje. Rodzinie składamy kondolencje


Zwracamy się z wielką prośbą ZAGINĘŁA KATARZYNA K 20 lat brunetka, obecnie farbowana na ciemny kasztan, włosy farbowane na ciemny kasztan, kręcone włosy, szczupła 184 cm wzrostu.

Ostatnio widziano ją we wtorek 21.06.2011 na peronie w Sieradzu czekającą na pociąg do Wrocławia ( Pociąg TLK, wyjazd o 12:49, dojechał do Wrocławia z ok. jednogodzinnym opóźnieniem )

Policja została powiadomiona i toczą się działania, aby pozyskać bilingi z telefonu(który obecnie jest wyłączony). JAK SIĘ OKAZAŁO OSTATNI SYGNAŁ/NAMIAR Z TELEFONU MIAŁ MIEJSCE WE WROCŁAWIU I TAM ZNAJDOWAŁA SIĘ WE WTOREK ! ! !Podejmowana jest także próba uzyskania nagrań z monitoringu na dworcu.
Na koncie w banku miała max 200zł więc rodzinie wydaje się, że to NIE JEST UCIECZKA. Z myślą wyjazdu do koleżanki rodzina przeszukała historię przeglądarki, archiwum rozmów w komunikatorach, portale społecznościowe, konta pocztowe, przeprowadzono odzyskiwanie danych na komputerze, nie przyniosło to poszlak nic co mogło wskazywać na to, że Kasia rzeczywiście postanowiła opuścić dom na dłużej. 


1 komentarz:

  1. według najnowszych informacji znaleźli jej szczątki we Wrocławiu

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.