czwartek, 15 listopada 2012

Zaginęła Anna Garska. Policja prowadzi poszukiwania

Anny Garskiej, 7 lipca o godzinie 22.30 wyszła z mieszkania w Czeladzi w nieustalonym kierunku i do chwili obecnej nie powróciła.

Anna 165 cm wzrostu, 55 kg wagi. Jest szczupła ma długie włosy do ramion koloru kasztanowego, zielone oczy. 

Cechy szczególne: blizna pooperacyjna na brzuchu po prawej stronie. Ubrana była w bluzę w pasy poziome koloru biało-brązowego, spodnie 3/4 koloru granatowego, sweter rozpinany koloru szarego, buty sportowe, sznurowane Nike. Ponadto posiadała przy sobie torebkę damską, skórzaną z paskiem i uszami koloru jasny-brąz, oraz walizkę plastikową na kółkach koloru beżowego. 

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu lub mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie, tel. (32) 36 80 255, lub z najbliższą jednostką policji - tel. 997 i 112.29-letnia Anna Garska po sprzeczce z mężem policjantem wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Rodzice Anny Michalina i Janusz Kaczyńscy nieustannie robią wszystko by odnaleźć córkę. W poszukiwania włączył się Krzysztof Rutkowski. Nikt nie wierzy w to, że Anna Garska sama i nie przymuszona opuściła rodzinę. Rutkowski ma trzy hipotezy.

Ostatnio w programie "Ktokolwiek widział ktokolwiek wie", próbowano odtworzyć to co mogło się tego dnia wydarzyć. Anny szuka także między innymi Itaka. 

Anna Garska zniknęła bez śladu. Zabrała ze sobą rzeczy osobiste, portfel, dokumenty, kartę do bankomatu, telefon. Zaniepokojeni rodzice wysyłali do niej SMSy, dzwonili ale telefon nie odpowiedział. 

- Pisałam do córki i dzwoniłam i nic.

Najpierw w rejonie ulicy W.Pola w Czeladzi, czyli miejsca w pobliżu, którego mieszka, a potem już w Katowicach. Telefon był aktywny do godziny 16. Nie było także żadnych wypłat z banku - mówi Michalina Kaczyńska, mama Anny. 

Anna od pięciu lat jest mężatką i matką małej Dominiki. Ma 165 cm wzrostu, 55 kilogramów wagi. Jest szczupła i wysportowana, ma zielone oczy i kręcone włosy. Ubrana była w białe buty, brązowe spodnie. 

Rodzina do tej pory rozwiesiła setki plakatów z wizerunkiem kobiety. Ale na razie ich wysiłki na nic się zdały. Rodzice zgodnie twierdzą, że ich córka nie może żyć bez swojego dziecka. 

Rodzice zaginionej zwróciła się także o pomoc do Krzysztofa Jackowskiego, jasnowidza z Człuchowa. 

- Pojechaliśmy do niego te 600 kilometrów, ale ta wizyta nic nam nie dała - mówi mama Anny. - Od samego początku byłam do niej sceptycznie nastawiona. Pan Jackowski dał nam nadzieję, ale jego słowa się nie potwierdziły - dodaje. 

Teraz mówią, że Krzysztof Rutkowski jest ostatnią deską ratunku. Anna jest bowiem żoną policjanta. - Moim zdaniem to wszystko za wolno się toczy - skomentował Janusz Kaczyński, ojciec zaginionej. 

- Krzysztof Rutkowski jest naszą ostatnią deską ratunku. Chcemy wiedzieć co się stało z Anią - kończy Janusz Kaczyński. 

Co na to Krzysztof Rutkowski? Jego zdaniem możliwych jest kilka scenariuszów zniknięcia Anny Garskiej. Jednak najbardziej prawdopodobne są trzy warianty. 

- Wariant samodzielnego oddalenia się z własnej nieprzymuszonej woli jest najmniej prawdopodobny. Jest też wariant tragiczny: pani Anna być może została gdzieś zwabiona, zgwałcona, zamordowana... I jest też wariant trzeci, ale o nim na razie nie chcę mówić, bo jest zbyt wcześnie, aby zdradzać pewne okoliczności - mówi Krzysztof Rutkowski w rozmowie z Dziennikiem Zachodnim. 


http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/698745,zaginela-zona-policjanta-mamy-trzy-warianty-rutkowski-wideo,id,t.html?cookie=1

2 komentarze:

  1. fuga dysocjacyjna

    Fuga dysocjacyjna to zaburzenie, w którym współwystępuje uogólniona i pełna amnezja obejmująca także tożsamość jednostki z dążeniem do ciągłej zmiany z podejmowaniem dłuższych pozornie celowych podróży poza miejsce zamieszkania. Jednak przy całkowitej amnezji własnej tożsamości zachowana jest normalna sprawność umysłowa. Fuga dysocjacyjna może ustąpić po kilku godzinach, albo nawet wielu miesiącach.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.