sobota, 19 stycznia 2013

Policja szuka zaginionej rok temu 68-latki-ODNALEZIONA


Według ustaleń reporterów śledczych RMF FM, już w ubiegłym roku w okolicach miejscowości Czajowice w Ojcowskim Parku Narodowym przypadkowa osoba natknęła się na ludzkie zwłoki. Ciało było ukryte, zawinięte w wojskowy brezent, ale wygrzebały je zwierzęta. Mimo badań przez wiele miesięcy nie udało się zidentyfikować zwłok - wiadomo było jedynie, że należały do starszej kobiety. Dopiero teraz porównano DNA teściowej Brunona K. z materiałem genetycznym odnalezionych szczątków i nie ma wątpliwości, że znalezione zwłoki to ciało Julity Kotas. 
Wiadomo już, że kobieta została zamordowana. Na jej głowie znajdują się ślady czterech uderzeń.


http://bezsladu.blogspot.com/2012/12/odkryto-zwoki-nn.html


Policja prosi o pomoc w odnalezieniu Julity K z Lednicy Górnej w Małopolsce. Jak mówi się nieoficjalnie, to teściowa Brunona K., niedoszłego zamachowca na Sejm i prezydenta.


Kobieta mieszkała sama w Lednicy G- niewielkiej miejscowości niedaleko Wieliczki w Małopolsce.
Nie utrzymywała bliższych kontaktów ani z sąsiadami ani też z rodziną. Ostatni raz była widziana na przełomie roku 2011/2012.
Rysopis kobiety:
Wzrost 167 cm, szczupłej budowy ciała, włosy siwe, oczach koloru zielonego, nos normalny, twarzy pociągłej.
Kobieta ma znaki szczególne : brodawkę na czole oraz obok nosa po lewej stronie a także częściową protezę szczęki górnej.
Policja małopolska prosi wszystkie osoby, które w tym czasie widziały kobietę lub miały z nią kontakt albo mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w wyjaśnieniu jej zaginięcia o telefon pod numer:(12) 289 12 11 lub (12) 289 12 29 i 997 z komendą powiatową policji w Wieliczce.
Radio ZET/AKL, RF

http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wiadomosci/Policja-szuka-zaginionej-rok-temu-68-latki

2 komentarze:

  1. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zidentyfikowano-zwloki-tesciowej-Brunona-K,wid,15333097,wiadomosc.html

    OdpowiedzUsuń
  2. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13398816,Odnaleziono_cialo_tesciowej_Brunona_K__Zostala_zamordowana.html?lokale=lodz#BoxWiadTxt

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.