poniedziałek, 25 lutego 2013

Zrekonstruowano wygląd mężczyzny znalezionego w czerwcu 2012 r. Znasz go?


Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wciąż nie mogą ustalić, kim był, jak się nazywał i skąd pochodził znaleziony w czerwcu zeszłego roku mężczyzna. Przy użyciu techniki komputerowej zrekonstruowano właśnie wygląd jego twarzy.
Nad ustaleniem tożsamości mężczyzny od czerwca 2012 r. pracują policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Zwłoki odnaleziono 17 czerwca 2012 r. przy ulicy Skarszewskiej w Starogardzie Gd., na terenie nieużytków, i były one w stanie dalekiego rozkładu. Teraz przy użyciu techniki komputerowej zrekonstruowano wygląd twarzy.
Z przeprowadzonych badań wynika, że są to zwłoki białego mężczyzny o nieustalonym wieku, a jego zgon przypuszczalnie nastąpił na przełomie maja i czerwca 2012 r.

Każda osoba, która rozpozna mężczyznę albo będzie posiadać informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszona jest o kontakt z policją.

Wszelkie informacje należy kierować do wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd., ul. Boh. Getta 2, tel. /58/ 737-03-55 lub najbliższej jednostki policji, tel. 997, 112.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.