piątek, 15 marca 2013

Zaginął 14-letni chłopiec. Policja prosi o pomoc- ODNALEZIONY

Ubrał się, wyszedł i ślad po nim zaginął. Policja szuka 14-letniego Krystiana Węgrzyn z Warszawy. Funkcjonariusze proszą o pomoc. Jeżeli widziałeś/aś chłopca ze zdjęcia, skontaktuj się z nimi.


Krystian przebywał w placówce opiekuńczej przy ul. Sąsiedzkiej na warszawskiej Białołęce. - W poniedziałek, około godz. 17, wyszedł z niej i już nie wrócił. Opiekunowie chłopca powiadomili policję - mówi sierżant sztabowa Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI.
Nie wiadomo, w którym kierunku poszedł chłopiec. – 14-latek nikomu nie powiedział, dokąd idzie. Do tej pory nie skontaktował się ani z opiekunami, ani z rodziną. Nie sprawiał problemów wychowawczych i nie zdarzyło się, by uciekł – podkreśla Marta Sulowska.

Krystian ma 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie blond włosy i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia 14-latek ubrany był w niebieską bluzę z kapturem, puchową czarną kurtkę, granatowe spodnie dresowe i buty typu adidas.
Osoby, które widziały chłopca ze zdjęcia lub wiedzą, gdzie może przebywać, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Białołęka pod nr tel. (22) 603 51 30, (22) 603 51 31, z wydziałem kryminalnym komisariatu - tel. (22) 603 52 18. Można też dzwonić na numery alarmowe 112 i 997.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.