wtorek, 24 września 2013

Trwają poszukiwania zaginionej Oli P-ODNALEZIONA


Ola nie żyje. W środę wieczorem wyłowiono jej ciało z Wisły. Mama Oli, cała jej rodzina, my, wszyscy organizatorzy tego wydarzenia, chcielibyśmy Wam wszystkim serdecznie podziękować za pomoc. Nie spodziewałem się że aż tylu wspaniałych ludzi zaangażuje się w pomoc przy szukaniu Oli. Dziękuje Wam wszystkim."


21-letnia Ola P, mieszkanka Warszawy, wyszła z domu do koleżanki i ślad po niej zaginął. Szukają jej rodzina, przyjaciele i policjanci. Mundurowi proszą o kontakt wszystkie osoby, które widziały dziewczynę lub wiedzą, gdzie przebywa.
Ola wyszła z domu w środę, 18 września, po południu. – Powiedziała matce, że idzie do koleżanki. Ostatni raz była widziana w rejonie ul. Gąbińskiej na Bielanach. Od tamtej pory nie kontaktowała się z rodziną – mówi Onetowi podkomisarz Elwira Brzostowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V.
Zaginięcie córki zgłosiła policji matka 21-latki. Funkcjonariusze rozpoczęli jej poszukiwania. Zaangażowali się w nie także przyjaciele i znajomi dziewczyny, którzy zorganizowali akcję na Facebooku. Poinformowali tam m.in. o tym, że namierzony został telefon Oli – miał zostać znaleziony na plaży przy ul. Gwiaździstej, wraz z innymi jej rzeczami.
Ola P ma 176 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, waży ok. 50 kg, ma blond włosy do ramion, twarz owalną, zielone oczy. Jak informują jej przyjaciele, w chwili zaginięcia ubrana była w ciemna kurtkę do połowy uda, z kapturem, ciemne spodnie typu "rurki" (prawdopodobnie jeansy), czarne skórzane trampki. Miała przy sobie białą płócienna torbę z napisami. - Ola aktualnie nie ma przy sobie żadnych dokumentów ani telefonu. Istnieje prawdopodobieństwo, że będzie potrzebowała pomocy medycznej – czytamy na Facebooku.
Mundurowi proszą o pomoc wszystkie osoby, które w ciągu kilku ostatnich dni widziały 21-latkę lub wiedzą, gdzie może obecnie przebywać. Wszelkie informacje o zaginionej można kierować do Komendy Rejonowej Policji Warszawa V, przy ul. Żeromskiego 7. Można dzwonić pod nr tel. (22) 603 71 61, (22) 603 71 55, (22) 603 71 56, całodobowe numery alarmowe 112 i 997 lub przekazać informacje za pośrednictwem poczty elektronicznej: krp5warszawa@policja.waw.pl.

1 komentarz:

  1. "Ola nie żyje. W środę wieczorem wyłowiono jej ciało z Wisły. Mama Oli, cała jej rodzina, my, wszyscy organizatorzy tego wydarzenia, chcielibyśmy Wam wszystkim serdecznie podziękować za pomoc. Nie spodziewałem się że aż tylu wspaniałych ludzi zaangażuje się w pomoc przy szukaniu Oli. Dziękuje Wam wszystkim."
    https://www.facebook.com/groups/poszukiwania.oli/%22

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.