czwartek, 27 marca 2014

Zaginęła Agata J- ODNALEZIONA

Kobieta wyłowiona w niedzielę z Wisły to Agata, której poszukiwano od marca - podała Komenda Stołeczna Policji. 
- Rodzina potwierdziła tożsamość dziewczyny - przekazał Piotr Świstak ze stołecznej komendy. - Będziemy badać okoliczności zdarzenia. Sekcja zwłok wykaże, czy nie było udziału osób trzecich - dodaje.
Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Praga - Południe. - Czekamy na akta policji. Będziemy przesłuchiwać rodzinę i znajomych dziewczyny w tej sprawie oraz zlecimy sekcję zwłok - powiedziała rzeczniczka Renata Mazur. Na razie nie podaje, kiedy odbędzie się badanie.Na pytanie, co się stało z 21-letnią Agatą Jabłońską wraz z jej bliskimi odpowiedzi wciąż szukają stołeczni śledczy. Dziewczyna zniknęła bez śladu. Choć mieszkała na odległym warszawskim Mokotowie, jej dokumenty i klucze znalazły się w Legionowie.
Zaginięcie 21-letniej Agaty J zgłosili jej bliscy. Sprawą na początku zajęli się kryminalni z Komendy Rejonowej Policji (KRP) przy Grenadierów w W-wie. Wkrótce włączyli się do niej także śledczy z Komendy Stołecznej Policji (KSP) w Warszawie. Jako ostatnia Agatę J widziała jej przyjaciółka. Poszukiwana 21-latka wyszła 20 marca br. tj. w ubiegły czwartek ok. północy z jej mieszkania przy Majdańskiej na warszawskim Grochowie. Dziewczyna w pośpiechu ubrała się i opuściła mieszkanie. Nie chciała jednak zdradzić koleżance, z kim się jeszcze umówiła.
Agata J jest szczupłą, zielonooką długowłosą ciemną blondynką. Ma ok. 160-165 cm wzrostu i waży ok. 45-50 kg. Wyróżnia ją aparat ortodontyczny noszony na zębach. W chwili zaginięcia ubrana była w granatowe marmurkowe dżinsy, ciemną cienką kurtkę i ciemne masywne buty w stylu „trapery”. W tym dniu miała również ze sobą dżinsowy plecak z ćwiekami.
Policjanci czekają na kontakt w tej sprawie przez całą dobę pod numerami telefonów (22) 603-76-55, 112 i 997 oraz pod adresem e-mailowym – krp7warszawa@policja.waw.pl. Informacje na temat aktualnego pobytu Agaty Jabłońskiej można też przekazywać bezpośrednio kryminalnym ze stołecznej KRP przy Grenadierów 73/75 pod numerami telefonów – (22) 603-69-24 i (22) 603-82-39 – w godzinach między 8.00, a 16.00.

https://www.facebook.com/events/627682857300539/?fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.