niedziela, 22 maja 2011

14 lat temu Sylwia Cz- odnaleziona


Przełom w poszukiwaniach zaginionej w Inowrocławiu 17-latki. Po 14 latach od zniknięcia Sylwii Cz., policji udało się odnaleźć jej szczątki. Zatrzymano też dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzut zabójstwa.


Rodzinie składam wyrazy ubolewania i kondolencjeSYLWIA CZ ZAGINĘŁA 14 WRZEŚNIA 1997R


Sylwia Cz  zaginęła 14 lat temu w Inowrocławiu, miała wtedy 17 lat. Wyszła z domu w niedzielne popołudnie, pod nieobecność mamy. Nie zostawiła jej wiadomości gdzie się wybiera. W domu zostały jej wszystkie rzeczy. Nic nie wskazywało, by planowała dłuższą nieobecność.
Sylwia  w dniu zaginięcia miała 17 lat, teraz 29, ma 170 cm wzrostu i szare oczy.                                                                   
Policja przygotowała progresję wiekową, czyli analizując zdjęcia rodziny sporządzili symulacją jak zaginiona może wyglądać teraz. Ktokolwiek widział Sylwię Cz lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 0 801 24 70 70 oraz 022 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl. Swoim informatorom fundacja gwarantuje dyskrecję.
AKTUALIZACJA Z DNIA `19.10.2011R
Szukają szczątków zaginionej Sylwii. Mają dwóch podejrzanych

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn w sprawie zaginięcia w Inowrocławiu przed 14 laty Sylwii Czachowskiej - dowiedziała się TVP Bydgoszcz. W centrum miasta policjanci kopią w ziemi, by znaleźć zwłoki kobiety.


Tak wyglądała Sylwia Czachowska 14 lat temu
Podziel się: Więcej

Sylwia Czachowska zaginęła 14 września 1997 roku. Miała wtedy 17 lat. Wyszła z domu w niedzielne popołudnie, pod nieobecność mamy. Nie zostawiła wiadomości, dokąd się wybiera. Nie zabrała żadnego bagażu.

Rodzina i policja publikowała jej zdjęcia na różnych portalach o zaginionych oraz w gazetach, apelując o pomoc w odszukaniu kobiety.

Dziś, jak dowiedzieliśmy, do dyspozycji prokuratury policjanci zatrzymali 32- i 39-letniego mieszkańca Inowrocławia, którzy są podejrzewani o związek z prawdopodobną śmiercią dziewczyny.

Z uzyskanych przez policję ostatnio informacji wynika, że nastolatka prawdopodobnie została zamordowana. Jej ciało przypuszczalnie zostało ukryte na terenie dawnych ogródków działkowych w pobliżu siedziby Urzędu Miasta Inowrocławia. Dlatego na działkach przekopywana jest ziemia, by odnaleźć szczątki Sylwii.FUNDACJA ITAKA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.