sobota, 10 września 2011

bezsladu.hoseo.plhttp://stowarzyszeniebezsladu.pl/forum/index.php to strona, która w zamierzeniu powstała , aby rozpowszechniać wizerunki osób zaginionych, szczególnie w sieci internetowej. Co roku w Polsce odnotowuje się 15 tysięcy zaginięć. To tak jakby małe miasteczko nagle zniknęło z powierzchni ziemi. Swoją bezinteresowną pracą pomagamy rodzinom w upowszechnianiu wiedzy na ten temat . Nie zgadzamy się na to, aby osoba, czyjś członek rodziny, często najbliższa osoba bądź dziecko przepadało nagle bez śladu. Problem zaginięcia może dotknąć każdego z nas, nie ma na to reguły. Giną osob w różnym wieku. Najbardziej cieszy szbkie odnalezienie, najbardziej boli poszukiwanie przez lata. 


Słowo się rzekło i rozpoczęliśmy proces zakładania stowarzyszenie Bez Śladu wspierające rodziny osób zaginionych. Chętnych do pomocy zapraszam na stronę!!!


Wszystkich chętnych, którzy chcieliby stać się członkami stowarzyszenia Bez Śladu wspierającego rodziny osób zaginionych bardzo proszę o kontakt mailowy: kontakt@stowarzyszeniebezsladu.home.pl
Prześlę ramowy statut organizacji, cele i założenia oraz sposoby ich realizacji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.