środa, 14 września 2011

Zaginął Bartek K. - ODNALEZIONY



Wczoraj dostałam informacje o znalezionym ciału Bartka. Rodzinie składam wyrazy bólu i współczucia.
Bartek spoczywaj w spokoju [*]


http://biskupiecpomorski.wm.pl/70123,Bartek-z-Biskupca-nie-zyje-Policjanci-znalezli-cialo.html


16 sierpnia 2011 r. w Biskupcu Pomorskim (woj. warmińsko- mazurskie) zaginął 18-letni Bartosz Kaszubski. Ma 172 cm wzrostu i zielone oczy. Ostatni raz zaginiony widziany był na polnej drodze z Krotoszyna do Biskupina. W dniu zaginięcia ubrany był w białą koszulkę z
logo firmy Adidas, bluzę z kapturem zapinaną na suwak z charakterystycznymi żółtymi znakami, spodnie 3/4 oraz buty sportowe firmy Adidas.





Wczoraj i dzisiaj w Piotrowicach (gmina Biskupiec Pomorski) trwają poszukiwania zaginionego Bartka Kaszubskiego. Znany jasnowidz wskazał miejsce, w którym może się znajdować ciało osiemnastolatka.— Byliśmy w Człuchowie u znanego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Zabraliśmy ze sobą rzeczy Bartka, m. in. bluzkę, którą miał na sobie tuż przed zaginięciem.
Jasnowidz wskazał miejsce, w którym miałoby być w wodzie, w zaroślach ciało Bartka —mówi Adrian Kaszubski, brat zaginionego. 


Policjanci pojawili się w Piotrowicach wczoraj tuż po godz. 17, godzinę później dołączyli do nich 
strażacy. Przeszukiwali brzegi niewielkiej rzeki Młynówki oraz Jeziora Piotrowickiego. Miejsce to wskazała matka zaginionego chłopca. 
W akcji brało udział siedmiu policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Mieście Lubawskim oraz zastęp z nowomiejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Strażacy wykorzystywali deskę do ratownictwa lodowego i penetrowali teren, który wskazała im policja. Poszukiwania trwały do późnych godzin wieczornych. 
Niestety chłopaka nie odnaleziono. 



Dziś poszukiwania są nadal kontynuowane. W Piotrowicach znów pojawili się policjanci i strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Biskupcu Pomorskim i Bratianie. Bartka szukają też członkowie rodziny i znajomi. 


— Matka zaginionego ponownie kontaktowała się z jasnowidzem. Kazał szukać wyżej, od Piotrowic w górę rzeki, do jeziora Trupel — informuje st. kpt. Antoni Czupryński, dyżurny nowomiejskiej straży pożarnej.





Przypomnijmy, że 18-letni Bartosz K mieszka w Biskupcu Pomorskim. We wtorek, 16 sierpnia 2011 roku, o godz. 14 wyszedł z domu i nie wrócił. Rodzina przypuszcza, że "ktoś przyczynił się" do zaginięcia chłopaka. 

Bartek ma ok. 170 cm wzrostu, jest szczupły, a brunatne, faliste włosy sięgają mu za uszy. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową bluzę z kapturem zapinaną na zamek błyskawiczny oraz koszulkę koloru białego z logo Adidas. Miał na sobie luźne, szerokie, dżinsowe spodnie długości 3/4, na nogach buty z firmy Adidas.



1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.