wtorek, 20 grudnia 2011

Filip D- ODNALEZIONY

AKTUALIZACJA Z DNIA 20.04.2012R- OD RODZINY: 
Po dwóch miesiącach wysyłania skarg do prokuratury rejonowej, okręgowej, apelacyjnej i generalnej postanowiono o wykonaniu badań DNA. Badania trwały następne ponad dwa miesiące (CLK KGP dawało termin 3,5 m-ca). Kolejne tygodnie i zostaliśmy poinformowani…. Dlaczego ? Jak ? Kto ? Tego staramy się dowiedzieć … Pomaga adwokat. Przepraszamy… i wszystkim dziękujemy…


Rodzinie, bliskim, przyjaciołom składam wyrazy współczcia...[*]aktualizacja z dnia 11.03.2012r jak podaję rodzina do dzisiaj przez opieszałość prokuratury nie ma wyników badań genetycznych znalezionego człowieka. Rodzina nie rozpoznała w nim zaginionego Filipa. 
FILIP D
JEST NADAL OSOBĄ ZAGINIONĄ!!!


W dniu 9 listopada 2011 r. w godzinach wieczornych zawiadomiono nas, że w rejonie Warki znaleziono ciało nieżywego (nazwa formalna – zwłoki) nieznanego mężczyzny. W rejonie znalezienia ciała znaleziono plecak w którym znajdowała się karta bankomatowa na nazwisko Filip D. Dnia 10 listopada 2011 r. Tata Filipa oraz Brat zidentyfikowali plecak jako należący do Filipa. W dalszej kolejności okazano im ciało nieżywego nieznanego mężczyzny już po wykonanej sekcji. Na podstawie oględzin twarzy, głowy, całej sylwetki a także poszukiwania tatuaży oraz oględzin ubrania i butów, ciało nieżywego nieznanego mężczyzny pozostało nierozpoznane przez Tatę Filipa oraz Brata. Organa prowadzące śledztwo podjęły decyzję o identyfikacji na podstawie porównania DNA. Do chwili obecnej nie mamy informacji o wynikach tej identyfikacji. Z tego względu nie jesteśmy stroną w sprawie i nie mamy dostępu do akt prowadzonego śledztwa dotyczącego identyfikacji ciała i ustalenia przyczyny śmierci.

Także dlatego nie mogliśmy podać informacji o śmierci Filipa D zwłaszcza w naszym traumatycznym stanie, gdy serce skowyczy z rozpaczy a po twarzy ciekną łzy.
Jeszcze raz Wszystkich przepraszamy za brak informacji, jednocześnie Wszystkim bardzo dziękujemy za zainteresowanie tym bardzo tragicznym dla najbliższych Filipowi zdarzeniem, dziękujemy zarówno tym osobom, które formułują opinie pozytywne jak i negatywne. Jednocześnie w związku z dyskusją, która dotyczy zebranych środków finansowych uprzejmie informujemy, że rozliczymy je publicznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.