wtorek, 3 stycznia 2012

Śledztwo ws. zaginięcia Iwony Wieczorek zostało umorzone

Śledztwo w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek zostało umorzone - tę informację potwierdziła Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. - Jestem załamana, zdruzgotana, wstrząśnięta. To była jedyna nadzieja na odnalezienie mojej córki - skomentowała tę decyzję Iwona Kinda-Wieczorek, mama zaginionej.


Na razie prokuratura nie ujawnia przyczyny umorzenia. W środę odbędzie się w tej sprawie konferencja prasowa, na której mają zostać podane szczegóły śledztwa i przesłanki, którymi kierowali się prokuratorzy umarzając to postępowanie. Pismo o umorzeniu śledztwa mama Iwony otrzymała 30 grudnia. 

- Nie znam się na prawie na tyle, żeby precyzyjnie podać przyczynę, jaką podali, jednak wynikało z tego pisma, że nie mają żadnych dowodów, tropów, że wyczerpały im się pomysły na to, co dalej w tym śledztwie zrobić - mówi mama zaginionej.


 
radio gdańsk

radio gdańsk cz.2

rozmowa z mamą zaginionej 4.01.2012r
http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/1224251,gdansk-prokuratura-umorzyla-sledztwo-w-sprawie-zaginiecia,id,t.html

1 komentarz:

  1. Cos mi tu nie pasuje?! Prokuratura musi w uzasadnieniu wskazac powody umorzenie sledztwa! Moze prokuratura zawiesila, a nie umorzyla sledztwo?

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.