środa, 25 stycznia 2012

Zaginęła Laura S- ODNALEZIONA


Miło mi poinformować, że Laura odnalazła się cała i zdrowa. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w jej poszukiwania.
O zaginięciu pięknej Laury policja została powiadomiona w poniedziałek, po tym jak dziewczyna nie wróciła do swojego domu na noc w piątek 20.01.br. Niestety, do tej pory policjantom nie udało się ustalić miejsca pobytu młodej kobiety.

Rodzina sprawdziła wszystkie możliwe miejsca, po dziewczynie jednak nie ma śladu . 
Niepokój rodziny jest tym większy, że Laura nigdy nie znikała bez uprzedzenia. Koleżance, z którą mieszka, powiedziała wyraznie, że za dwie godziny wróci. Co stało sie przyczyną, że Laura nie zadzwoniła do swojej siostry, do której numer telefonu zna na pamięć?
[..]ani sms ani telefonu od niej a przeciez zna mój numer na pamięc.Coś jest nie tak wydaje mi się, coś musiało się stać, bo żeby nie dawać znaku zycia to cos juz nie tak[...] - 
tak pisze Agnieszka - siostra Laury

Laura nie zabrała z domu swojego telefonu komórkowego...ma przy sobie dowód osobisty!

Ubrana była w dniu zaginięcia na czarno: czarne spodnie, czarną bluzkę z długim rękawem, ozdobioną cekinami, czarną kurtkę
Rodzina bardzo prosi o pomoc przy plakatowaniu ! Każda pomoc w tej sytuacji jest ważna..!


Lauro jeśli to czytasz chcę Ci przekazać kilka słów od Agnieszki: " Beti wracaj do domu, rodzice bardzo się martwią są właśnie w drodze do mnie - wszyscy bardzo Cię kochamy i zamartwiamy się czy wszystko u Ciebie w porządku? Jeśli coś poszło nie tak masz zawsze nas Twoją rodzinę! Odezwij się , daj znać!"

Rodzina Laury czeka na każdy sygnał !

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby proszone są o kontakt z policjantami z Zespołu ds Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Tychach, tel. 032 32-56-386, 032 32-56-385 lub z najbliższą jednostką policji - tel. 997 i 112.
Całodobowy telefon Fundacji Itaka 0801-24-70-70

ULOTKI I PLAKAT DO POBRANIA /proszę pamiętać aby zawsze pytać zarządców budynków o zgodę na rozwieszenie plakatów , w przeciwnym razie będą zrywane/


4 komentarze:

  1. Beti wracaj do Nas :((

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawe gdzie siedziała jak jej wszyscy szukali... masakra jakaś z tej dziewczyny!

    OdpowiedzUsuń
  3. jakos mnie to nie dziwi ... ta dziewczyna jest do wielu rzeczy zdolna, niestety ...

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.