Wystąpił błąd w tym gadżecie.

piątek, 25 maja 2012

Zaginęła Agata Juszczak

W Łodzi zaginęła matka dwóch dziewczynek


W środę wieczorem zaginęła 40-letnia Agata Juszczak. Po raz ostatni była widziana w swoim domu przy ul. Astrów w Łodzi. Na kobietę czekają dwie kilkuletnie córeczki. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu Agaty.

Agata Juszczak z domu Majchrzak ma 164 wzrostu, waży około 52 kilogramów. Kobieta jest szczupłej budowy ciała, ma pociągłą twarz, prosty, szczupły nos. Zaginiona ubrana była prawdopodobnie w bluzkę z krótkim rękawem koloru jasnobeżowego i ciemnobeżowe spodnie materiałowe (w takim ubraniu w dniu zaginięcia zawiozła swoje córki do szkoły około godz. 7:30). 

Agata nie ma przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość. Jej telefon komórkowy nie odpowiada. Kobieta łatwo nawiązuje kontakty, pracuje w branży modowej.Jedna z wersji zakłada, że kobieta mogła zastać uprowadzona. 

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28 pod nr telefonu 42 665-14-51 oraz 112/997. Ponadto uruchomiono anonimowy całodobowy kontakt telefoniczny pod nr 692 457 703 oraz kontakt e-mail: sk@lodz.policja.gov.pl.

1 komentarz:

  1. Żyjemy z czasach dominacji zła nad dobrem.Nawet morderca ma większe prawo do ochrony od osoby poszkodowanej..Zabicie innego z widokiem mniejszej kary powoduje że potencjalnym zabójcom jest to na ręke i nie powoduje zahamowań..tylko ludzie lękliwi boją się kary i więzienia..umysłowo upośledzeni dokonują zabójstw i nic sobie złego nie robią..A morderca za kierownicą.pod pływem narkotyków,a pasażerowie z takim kierowcą..To sprzyjanie zabijania i mordowania..Sprawiedliwość społeczna została wywrócona do góry nogami..A komu należy podziękować..To już sami musicie sobie odpowiedzieć..

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.