piątek, 25 maja 2012

Zaginęła Agata Juszczak

W Łodzi zaginęła matka dwóch dziewczynek


W środę wieczorem zaginęła 40-letnia Agata Juszczak. Po raz ostatni była widziana w swoim domu przy ul. Astrów w Łodzi. Na kobietę czekają dwie kilkuletnie córeczki. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu Agaty.

Agata Juszczak z domu Majchrzak ma 164 wzrostu, waży około 52 kilogramów. Kobieta jest szczupłej budowy ciała, ma pociągłą twarz, prosty, szczupły nos. Zaginiona ubrana była prawdopodobnie w bluzkę z krótkim rękawem koloru jasnobeżowego i ciemnobeżowe spodnie materiałowe (w takim ubraniu w dniu zaginięcia zawiozła swoje córki do szkoły około godz. 7:30). 

Agata nie ma przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość. Jej telefon komórkowy nie odpowiada. Kobieta łatwo nawiązuje kontakty, pracuje w branży modowej.Jedna z wersji zakłada, że kobieta mogła zastać uprowadzona. 

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 28 pod nr telefonu 42 665-14-51 oraz 112/997. Ponadto uruchomiono anonimowy całodobowy kontakt telefoniczny pod nr 692 457 703 oraz kontakt e-mail: sk@lodz.policja.gov.pl.

2 komentarze:

  1. Żyjemy z czasach dominacji zła nad dobrem.Nawet morderca ma większe prawo do ochrony od osoby poszkodowanej..Zabicie innego z widokiem mniejszej kary powoduje że potencjalnym zabójcom jest to na ręke i nie powoduje zahamowań..tylko ludzie lękliwi boją się kary i więzienia..umysłowo upośledzeni dokonują zabójstw i nic sobie złego nie robią..A morderca za kierownicą.pod pływem narkotyków,a pasażerowie z takim kierowcą..To sprzyjanie zabijania i mordowania..Sprawiedliwość społeczna została wywrócona do góry nogami..A komu należy podziękować..To już sami musicie sobie odpowiedzieć..

    OdpowiedzUsuń
  2. No one can disappear just like that, unless if the operation has been planed very carefully and calculated. She might received phone called regarding her kids and rush to attend the situation ( that's what loving mother do)but what she faced with was total different. I wish I could have one of her belonging material, I can contact with her spirit and I would ask her, what happened and where they berried her body?
    "no matter what ,innocent person's blood never drys"

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.