środa, 5 grudnia 2012

Zaginął Daniel R-ODNALEZIONY

Wczoraj wieczorem w Mierzynie znaleziono ciało mężczyzny, który miał przy sobie dokumenty na nazwisko zaginionego w listopadzie Daniela.Prokuratura musi mieć jednak pewność, że chodzi o zaginionego w listopadzie 16-latka.

Według bardzo wstępnych ustaleń prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich. 

- Prowadzimy postępowanie w tej sprawie. Nie wypowiadamy się na razie co do tożsamości. Musimy przeprowadzić sekcję zwłok - mówi prok. Bogumiła Matecka, szefowa Prokuratury Szczecin-Zachód. 

Daniel zaginął pod koniec listopada w Warzymicach. Ostatni raz widziano go przy osiedlowym sklepie.

29 listopada 2012 r. w Przecławiu koło Polic zaginął Daniel R 

http://www.zaginieni.pl/baza-danych-osob-zaginionych?type=2&imie=daniel&nazwisko=&wzrostOd=&wzrostDo=&kolorOczu=&wiek=&wiekOd=&wiekDo=&ostMiejsce=&woj=&x=100&y=16&Itemid=2&option=com_content&view=article&id=2&id_o=4393531323130323

14 komentarzy:

 1. gdzie zaginął?

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecław jest koło Polic ??

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecław nie jest koło Polic!! Między Szczecinem a Policami jest Przęsocin, to wprowadza w dezorientację.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecław nie jest koło Polic, Police są po drugiej stronie miasta

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecław nie jest koło Polic z tego co mi wiadomo.

  OdpowiedzUsuń
 6. oj dobra co za różnica , zaginął i ostatni raz go widziano na Przecławiu , a przecław jest koło kołbaskowa , bo tu mieszkam , a zaginiony , to mój sąsiad.

  OdpowiedzUsuń
 7. hmm dziwne w dniu kiedy on zagonił ja wracałem przed północą do domu szedłem ulicą "Jana z Kolna" koło porto grande, nie pamiętam dokładnie która to była godzina wiem że gdzie około 23 a północą usłyszałem taki jak by krzyk a jednocześnie wołanie o pomoc zacząłem się rozglądać i nadsłuchiwać i tak jak by ten dziwięk pochodził od tych magazynów jak się patrzy na wprost z wałów chrobrego po jakiś 5 minutach może mniej przestały rozchodzić się dziwne dźwięki nie wiem czy to ma jakiś związek ale dla mnie to dziwne

  OdpowiedzUsuń
 8. hmm dziwne w dniu kiedy on zagonił ja wracałem przed północą do domu szedłem ulicą "Jana z Kolna" koło porto grande, nie pamiętam dokładnie która to była godzina wiem że gdzie około 23 a północą usłyszałem taki jak by krzyk a jednocześnie wołanie o pomoc zacząłem się rozglądać i nadsłuchiwać i tak jak by ten dziwięk pochodził od tych magazynów jak się patrzy na wprost z wałów chrobrego po jakiś 5 minutach może mniej przestały rozchodzić się dziwne dźwięki nie wiem czy to ma jakiś związek ale dla mnie to dziwne

  OdpowiedzUsuń
 9. bez kitu ! kogo obchodzi to, że przecław nie jest koło polic. ważniejsze jest to, żeby chłopak się odnalazł. mam nadzieję, że to będzie lada dzień, przed świętami. współczuję rodzinie i przyjaciołom. to szok, że ktoś bliski zaginął i, że nie ma żadnego śladu. jak tylko widzę w szczecinie ulotki, to cały czas myślę co się z nim dzieje. więc ludzie trochę rozumu! każdy młody mógł być na jego miejscu. więc dajcie ogólnie na luz z tym przecławem i policami.

  OdpowiedzUsuń
 10. chodzi o to ze przecław nalezy do powiatu polickiego tym samym tworzac polkole wokol szczecina w ktorego sklad wchodza 4 gminy zaczynajac od nowego warpna, polic i dobrej konczac na kolbaskowie gdzie znajduje sie przeclaw .

  OdpowiedzUsuń
 11. Znalazł się już?

  OdpowiedzUsuń
 12. Niestety Daniel nadal jest zaginiony.

  OdpowiedzUsuń
 13. Do posta anonima z 15.12- informację podaną przez Ciebie przekazaliśmy rodzinie

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.