Wystąpił błąd w tym gadżecie.

czwartek, 21 lutego 2013

Hel. Kim jest tajemnicza kobieta, której zwłoki znaleźli robotnicy na plaży na cyplu?

We wtorek oficjalnie potwierdzono tożsamość kobiety, której ciało znaleziono na helskiej plaży. To 55-letnia mieszkanka województwa dolnośląskiego. 

- Mamy całkowitą pewność, bo przyjechała do nas jej rodzina, której okazano zwłoki - mówi st. asp. Łukasz Dettlaff, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku. - Potwierdzili, że to kobieta, której poszukiwali.Na helskim cyplu robotnicy znaleźli zwłoki 50-letniej kobiety. Była pasażerką promu? Popełniła samobójstwo? - Nie wiemy - mówi policja.

Na ciało leżące na morskim brzegu przypadkiem natrafili mężczyźni, którzy pracowali w okolicy. 
- Natychmiast poinformowali o tym policję i dalej to my już zajęliśmy się sprawą - mówi st. asp. Łukasz Dettlaff, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku. 
Mundurowi wezwali na miejsce prokuratora - bo to on dalej będzie zajmował się wyjaśnianiem okoliczności zgonu 50-latki. 
A okoliczności są na dziś dość tajemnicze. 


Kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów, dzięki którym można byłoby ustalić jej tożsamość lub chociaż w przybliżeniu okoliczności śmierci. 
- W obecnej chwili trudno nawet stwierdzić jak długo przebywała w lodowatej wodzie - mówi rzecznik. - Latem jest to prostsze, bo w wyższej temperaturze ciało się rozkłada, co w przybliżeniu pomogłoby ustalić czas zdarzenia. 

Niewykluczone, że kobieta przyszła tu popełnić samobójstwo. A może wypadła z przepływającego niedaleko Helu promu. Nie wiadomo. Jedno jest pewne: to nie było zabójstwo. 

Dodatkowo sprawę utrudnia fakt, że do godzin wieczornych w powiecie puckim nikt nie zgłosił zaginięciakobiety w tym wieku. Ale to może zmienić się rankiem. 
- Może wtedy np. ktoś z sąsiadów zorientuje się, że nie widzi swojej sąsiadki - mówi st. asp. Łukasz Dettlaff. - Dlatego prosimy o telefony do naszych komend, albo o informację na numer 112.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.