środa, 20 lutego 2013

Nagroda za pomoc w odnalezieniu Piotra L-odnaleziony

Dziesięć tysięcy złotych nagrody za wskazanie miejsca pobytu świdniczanina Piotra L .Młody mężczyzna zaginął 19 stycznia 2013 roku we Wrocławiu.


Wobec braku efektów dotychczasowych poszukiwań rodzice zaginionego zwracają się z gorącym apelem do osób, które posiadają ważne informacje w sprawie zaginięcia Piotra, lub które zauważyły po 19 stycznia w swoim otoczeniu nieznajomego młodego mężczyznę, podobnego do osoby ze zdjęcia, o kontakt z najbliższą jednostką Policji na numer 997 lub na numer alarmowy 112.
Piotr, nazywany Ponczkiem, wracał z grupą przyjaciół z wrocławskiego Rynku. Od grupy oddalił się na chwilę przy moście na Ostrowie Tumskim i ślad po nim zaginął. Był ubrany w czarną kurtkę z futerkiem. Przeszukano szpitale, komisariaty, izby wytrzeźwień. W ubiegłym tygodniu z Poznania sprowadzono specjalnie szkolone psy do poszukiwań w wodzie. Przeszukano wyspy na Ostrowie Tumskim jednak  nie dały one żadnego efektu.
Rysopis: wzrost 178 cm, oczy brązowe, włosy rudawe. W momencie zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę do bioder z kapturem obszytym futerkiem, granatowe jeansy i niebieską polówkę, buty zimowe czarne. Miał przy sobie dokumenty tożsamości.
Osobie lub osobom, dzięki którym uda się ustalić miejsce pobytu Piotra rodzina zaginionego przekaże łącznie 10 tys. złotych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.