niedziela, 6 stycznia 2013

Policja szuka rodziny lub znajomych zmarłego mężczyzny


Jego zwłoki wyłowiono 21 czerwca 2012 roku w korycie rzeki Piławka między miejscowościami Pszenno i Jagodnik w gminie Świdnica.
Policyjni specjaliści sporządzili rekonstrukcję jego twarzy. Utworzony wizerunek może jednak w znacznym stopniu odbiegać od rzeczywistego.

Rysopis mężczyzny:
Wiek z wyglądu około 40-60 lat, sylwetka ciała normalna, twarz z zarostem, włosy krótkie ciemne, wzrost do 160-170 cm, uzębienie pełne, znaki szczególne: tatuaże na przedramieniu ręki lewej w postaci krzyża geometrycznego, krzyż równoramienny oraz inicjały litera "J" (druga litera nieczytelna), tatuaż litera "P" na palcu środkowym ręki lewej, blizna pooperacyjna na brzuchu długości około 10 cm.

Ubrany był w sweter koloru zielonego, koszulę jasną z wzorami z kołnierzykiem, spodnie ciemne materiałowe sztruksowe rozmiar W34 L32 1, skórzane półbuty z metalową klamrą.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości denata należy kierować do Wydziału Kryminalnego KPP Świdnica, tel.: 74 858 22 27, 74 858 22 00 lub do najbliższej jednostki policji. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz. Włączona jest jego moderacja.Po akceptacji zostanie zamieszczony.